TEKA

TEKA yani Tepebaşı Eğitim ve Kültür Akademisi, 2009 yılında o zamanki gönüllü talebelerimiz tarafından Tepebaşı yurdumuzun bünyesinde hayata geçirilmiş; Sosyal ve Kültürel anlamda etkinlikler yapma yolunda 8 yıldır devam etmekte olan akademik bir kuruluştur.

Amacı köklü geçmişinden, değerlerinden ve yurdundan aldığı güçle, yurt talebeleri, sevenleri ve hocaları arasındaki etkileşimi ve bilgi aktarımının sürekliliğini sağlamaktır.

Ayrıca üniversite hayatının yorucu atmosferinden zaman zaman çıkıp, maddi ve manevi yönde çizilmiş olan yolda öğrencilerin gelişimini en üst seviyede tamamlamış bir birey olarak yetişmesine katkıda bulunmaktır.

9 yılda oldukça büyük bir yol kat etmiş olan TEKA, takdir edilmiş aktiviteler yapmayı başarmış ve farklılığını ortaya koymaktan çekinmeyerek bu aktiviteleri devam ettirme yolunda ilerlemektedir.

Gelecek Hayali ise talebelerin talebeler aracılığı ile sosyal, akademik ve kültürel açıdan yetişmeleri hususunda adından söz ettiren Türkiye’nin en prestijli kulübü olmaktır.

Tepebaşı Eğitim ve Kültür Akademisi sizi; Dünya’yı ve kendinizi keşfetmeye davet ediyor.

× Whatsapp'tan yazın!